laupäev, 3. oktoober 2015

Öökool

Pole kaua sellest ajast, kui toimus meie klassi jaoks päris esimene öökool. Kui ma alguses lastele sellest rääkisin, siis mäletan, et nad vaatasid mind segaduses silmadega. Ega vist ei mõistagi enne seda, kui vahva on öökoolis, kui pole seal ise osalenud.
Selle aasta esimese öökooli teemaks oli "Meditsiin". 
Osaleda sai neljas erinevas töötoas, kuhu pidi eelnevalt registreerima:
o Stressilaboris
o Radioloogia laboris
o Massaažilaboris
o Sõjameditsiinilaboris
o CSI kriminalistika ja biomeetrialaboriis
o Analüütilise psühholoogia laboris
o Profülaktika laboris
o Homöepaatia laboris
o Siseosakonnas
Peale töötubades osalemist kogunesime sööklasse õhtuseks söömaajaks, söök oli laste suur lemmik. Peale seda sättisime valmis oma klassi, viisime välja pingid ning tõime sisse madratsid ja matid võimlast, mille peal said lapsed kenasti magada.
Seejärel kogunesime saali, kus loositi osalejate vahel välja vahvaid auhindu.
Enne öörahu toimus veel disko. Nägin, et lastele väga meeldis tantsida, nad nautisid muusikaga koos liikumist.
Siis saabus öö.....
Hommikul äratas meid koolikell ja koolijuhataja reibas tervitus ning kutse hommikuvõimlemisele. Peale seda pesime ja sõime hommikust ning päevale oligi tehtud reibas algus.
Tänan kõiki lapsevanemaid, kes aitasid lastel kotid kokku panna, koolimajja saada ja pärast asjad ka tagasi transportida. Klassis seisab üks tumesinine rätik, kui keegi omaks tunnistab annan meelsasti kaasa.
Reedese päeva lõpuks oli minu jaoks eriti tore see, et Emma isa tuli klassi ja küsis kõigepealt, et mis te siis eile tegite, mis toimus? Mina muidugi agaralt seletasin ja lõpuks selgusid ka küsimise tagamaad, isa ütles, et laps oli tõeliselt rõõmus, entusiastlik ja agar oma muljetest rääkima. Isa ütles, et pole teda ammu sellisena näinud, selline tagasiside teeb alati rõõmu. Siia postituse alla võiksid kommenteerida, kuidas oli tagasiside teie kodus öökoolist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Spordipäeva tulemused

Meie kooli kõige parem sportlane poiste arvestuses on Robi.