neljapäev, 22. detsember 2016

Päkapikkude digilood

Päkapikkude seiklused.
Päkapikud sõitsid kommitehasesse.  Üks päkapikk tegi nalja ja ajas kohvi teisele päkapikule sülle. Kommitehasesse jõudes, hüppasid autost välja päkapikud, põhjapõder, lumememm, piparkook ja õhku tõusid Jõuluvanad.  Ainult üks päkapikk aitas kingitusi vedada. Kingitusi kogutakse suurde kingilattu. Päkapikkudel on käed-jalad tööd täis. Jõuluvanad tõusid juba lendu, et lastele kingitusi viia. Loodan, et päkapikud ja Jõuluvana meile jõuludeks lund toovad, siis saaksin uisutada ja suusatada. Häid jõule!

Marta-MiiaTegusad jõulud.
Päkapikud sõitsid punase autoga.
Autos oli kolm päkapikku,
kelle nimed olid Mirja, Mikk ja Madis.
Autos oli palju kingitusi.
Kingitused viidi tehasesse.

Emma-Liise

Kolm päkapikku sõitsid linna ja peatusid. Autost välja tuli  palju rohkem päkapikke.
Vallo

Kaks päkapikku sõitsid autoga. Üks päkapikk tuli tagant ja ehmatas teist päkapikku. Nad sõitsid läbi lõbustuspargi. Kuni jõudsid suurde jaama. Autost tulid välja päkapikud, lumememm, piparkoogimehike ja pingviinid. Neli päkapikku tassisid kingikotte, üks päkapikk tassis väga raskeid kingikotte. Loo lõpp. 
Indrek    

Kaks päkapikku joovad kohvi  ja kolmas ehmatab päkapikku. Buss sõidab mööda. 
 Päkapikud istuvad tooli peal. 
Üks päkapikk kõnnib.
Jõuavad jõuluvana majani ja kingitused kukuvad  autost välja. 
Päkapikud kõnnivad autost välja. Auto tuleb lahti ja mõned lendavad ära.

Jessica

Päkapikud sõitsid metsas autoga ja jõudsid jõuluvana kontorisse.   Päkapikud läksid autost välja ja kingitused lendasid välja. Üks päkapikk viis üksinda kingitused ise kontorisse.  Üks päkapikk ja jõuluvana lendasid kuuma õhupalliga üles taevasse.

Agnes


Päkapikkude tore päev tehases

Päkapikud Pimm, Pamm ja Kimm sõidavad tehasesse. Nad peavad toimetama pakid jõuluvana juurde. Päkapikk Kimm joob teed. Korraga ehmatab Pimm Pammi ja Kimmi.
Nad sõidavad edasi ja jõuavad kohale. Pamm paneb auto seisma. Kõik sõitjad tulevad autost välja. Oh üllatust sealt autost tulevad välja mitu looma ja inimest. Mõned päkapikud hüppavad vedruga ja üks lendab kuuma õhupalliga ära, üks on korvis ja teine ripub nööri otsas. Mõned päkapikud tassivad kingitusi, aga Pimm paneb auto lukku.

Anne Sui

Elasid kord pkkapikud, kes sõitsid autoga.
 Siis üks päkapikk jõi autos kohvi ja siis tuli tagant üks päkapikk ja tormas kohe vaatama, mis see päkapikk joob. Teine päkapikk kogemata ajas talle kohvi pükste peale. Kõik päkapikud vaatasid, et see on hoopis päkapikkude linn js siis nad läksid magusatehase juurde ja kõik kingitused kukkusid autost välja. Hops.
Sellepärast kukkusid, et seal oli nii palju päkapikke ja neil oli väga kiire.
Mõned jooksid kohe kingitusi tooma ja mõned hakkasid üldse hüppama vedrudega.
Üks päkapikk ainult pidi üksi neid suuri kingitusi vedama.

Taali

Päkapikk sõidab autoga tehasaesse. Üks päkapikk lollitas aotos. Jõuluvana lendas kuumaõhupalliga õhku. Kingitused kukkusid maha. Kõigil oli väga kiire. Nad olid õnnelikud.

Robi

Päkapiku töö ei lõpe iial. Peab jagama kinke. Päkapiku transpordiks võib olla kuuma õhupall, auto ja veel igasuguseid asju. Päkapiku töökoht võib olla jõuluvana tehases.

Meribel

Elas kord kaks päkapikku. Nad sõidavad autoga vabriku juurde. Üks päkapikk ajab oranžile päkapikule kohvi  peale. Nad jõudsid vabriku juurde. Autost tuleb mitu lumememme ja päkapikku välja.  

Kevo

Anne Sui luuletusega joonistatud pilt

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Spordipäeva tulemused

Meie kooli kõige parem sportlane poiste arvestuses on Robi.